גלאור - לוגו חברה
עגלת קניות
0
תמונת אווירה

שולחן וכסאות לגינה - אתם לא חייבים לארח כדי ליהנות מהגינה שלכם!

 

לקטלוג שולחן וכסאות לגינה לחצו כאן >>

אם אתם נמנים על ברי המזל שיש להם גינה משל עצמם, זה אומר כי את קפה הבוקר שלכם, כמו גם המשקה הצונן של בין הערביים או הדרינק הקטן שלפני השינה בערב, אתם יכולים לשתות בגינה שלכם. אבל למה להיות אנוכיים? בכל אירוח בימות הקיץ והאביב (וגם הסתיו) תוכלו לחלוק את הנאת הישיבה בגינה עם חברים ומכרים שבאים לבקר אתכם. אבל, כמובן שתצטרכו לשם כך שולחן וכסאות לגינה, אשר יאפשרו לכם לשבת בנוחות בגינה, בחצר או בפאטיו המטופחים שלכם. אם אתם חושבים בדיוק כעת על רכישת ריהוט גינה, ישנם מספר טיפים טובים הנוגעים לבחירת שולחן וכסאות לגינה ואת חלקם, ריכזנו עבורכם כאן.

שולחן וכסאות לגינה - מתאימים את חומר הגלם לתנאים

רהיטי גינה חשופים לפגעי מזג האוויר, לגשם, לקרני השמש הקופחות, לרוחות המעיפות עליהם דברים, ולעיתים,מעיפות אף אותם בעצמם. יש לקחת בחשבון כל אחד ואחד מהגורמים הללו, תוך התחשבות בתדירות שבה הדבר קורה. למשל, אם אתם גרים באילת, סביר להניח כי לא תזדקקו לריהוט גינה המתאים לשלג, אלא תזדקקו לריהוט המצופה השכבת הגנה מפני קרני השמש המזיקות דווקא. כך שחומרי הגלם מהם עשוי ריהוט הגינה ומשקל הריהוט הדרוש, מוכתבים, במידה רבה, על ידי התנאים האקלימיים השוררים באזור בו אתם גרים.

על מה עוד יש לשים דגש בעת רכישת ריהוט לגינה?

בזמן בחירת שולחן וכסאות לגינה יש צורך להתחשב, למשל, במספר הכיסאות להם תזדקקו באופן שוטף. מולם, לא כדאי לשכוח את מספר הכיסאות להם תזדקקו רק במידה ויגיעו אורחים. מומלץ להתחשב גם בתנאי האחסון של אותם הכיסאות העודפים, כאשר אין בהם צורך, כלומר בין אירוח אחד למשנהו. רכישת הריהוט בחנויות העוסקות בציוד איכותי המיועד לגינה ולחצר, כמו גל אור, למשל, תוכל להבטיח כי הריהוט הנרכש הינו מאיכות טובה, שתבטיח לכם עוד שנים רבות של שימוש בו. יתרון נוסף של חנויות טובות, הוא יכולתן לסייע ולתת יעוץ בעת הבחירה, תוך הכרת הצרכים הספציפיים והנתונים המיוחדים של הלקוח.

 

שולחן וכסאות לגינה | גלאור אונליין