גלאור - לוגו חברה
עגלת קניות
0
תמונת אווירה

מי צריך שמשיה למרפסת?

 

שמשיה למרפסת | גלאור אונלייןלקטלוג שמשיות למרפסת >>

אנחנו רגילים לחשוב כי רק בעלי בתים פרטיים שלהם חצר או גינה גדולה, יכולים ליהנות מפינת ישיבה מעוצבת בקפידה ומוצלת, בה הם יכולים לבלות את שעות אחר הצהריים הקיציות. אבל, למעשה, כיום, הולכת ורווחת האופנה של בניית מרפסות גדולות בבנייני דירות, כך שגם אם אין לכם בית פרטי בעל חצר גדולה, עדיין תוכלו ליהנות מישיבה באוויר הפתוח וליהנות מהבריזה הישראלית הידועה. שמשיה למרפסת יכולה להוות תוספת פונקציונלית ועיצובית מרהיבה למרפסות גדולות כאלה, זאת, מאחר ומיקום שמשיה למרפסת, כשהמדובר בשמשיה אמינה ואיכותית, מהסוג אותו מציעים משווקים שריהוט גן וגינה הינו תחום ההתמחות שלהם, כמו גל אור, לדוגמה, יאפשר לכם ליהנות מישיבה במרפסת המעוצבת שלכם, גם בשעות בהן השמש יוקדת.

 

שמשיה למרפסת - האם כל מרפסת זקוקה לשמשיה כזו?

חלק מהמרפסות מקורות או סגורות, ולכן, מרפסות כאלה לא תצרכנה שימוש בשמשיה, כאשר תרצו לשבת בהן בשעות בהן זורחת השמש. אם כי, לפעמים, במקרים בהם השמש זורחת בזוויות שמחדירות אותה ישירות למרפסת, בצורה שמסנוורת את עיני היושבים בה, יתכן שתזדקקו לשמשיה (או לפתרון הצללה אחר), על מנת שלא תצטרכו להגביל את שהייתכם במרפסת לשעות מסוימות, אלא תוכלו ליהנות מהישיבה בה בכל עת שליבכם חפץ בכך. בחירת שמשיה הניתנת לכיוון על ידי מפרק כדורי, תהפוך את השמשיה ליעילה יותר, גם אם כרגע אין לכם צורך בשינוי הזווית שלה.

 

איך בוחרים את השמשיה שלכם?

בחירת שמשיה למרפסת מתבססת על מספר קריטריונים ידועים, כמו קוטר השטח אותו על השמשיה לכסות בצילה, צורת הקיבוע של השמשיה (ישנם סוגי קיבוע שונים, ועליכם להחליט ביניהם על המתאים לכם יותר), צבעיה של השמשיה, וברור שגם איכות החומרים מהם היא עשויה. סוגיה נוספת שעליכם לחשוב עליה בעת בחירת השמשיה, היא מה יקרה עם השמשיה בימים או בשעות שבהם אינכם משתמשים בה. האם אתם מתכוונים לקפל ולהניח אותה בצד ואז לפרוש אותה בפעם הבאה מחדש, או שאתם מתכוונים להשאיר אותה פרושה כל הזמן (ואז, תזדקקו גם לבסיס כבד ויציב במיוחד, כדי למנוע את התעופפותה ברוח).